Archiv akcí

26. kongres k sexuální výchově

Zajímají vás novinky v oblasti reprodukčního zdraví a souvisejících práv? Jste zdravotníci, právníci, sociální pracovníci, studenti, učitelé nebo vás sexuální a reprodukční zdraví či práva "jen" zajímají? Sejdeme se opět v říjnu v Pardubicích!

31. konference o sexuálním a reprodukčním zdraví

Lze odlišit reálné a smyšlené obvinění ze sexuálního zneužívání? Jak se lépe domluvit se žáky i klienty? Tyto informace i mnoho dalších přináší další konference v příjemném prostředí Janských Lázní. Zveme všechny zájemce bez ohledu na obor, čekají na vás špičkoví přednášející i přátelská atmosféra.

8. moravský regionální kongres k sexuální výchově

Rádi bychom vás pozvali na již 8. moravský regionální kongres k sexuální výchově. Toto tradičně pohodové setkání lidí různých profesí má zároveň vysokou odbornou úroveň a je akreditováno různými institucemi - přijeďte mezi nás, vítáme odborníky i zájemce z řad široké veřejnosti a studenty!

Tři dny s netopeery 2018

Využijte této neobvyklé možnosti a pojeďte se setkat s mladými lidmi z jiných míst ČR, zlepšit si své komunikační dovednosti, dozvědět se něco nového o HIV/AIDS a partnerských vztazích , poznat nové kamarády i odborníky a mnoho dalšího. Během pestrého programu se rozhodně nebudete nudit! Pokud to chcete zkusit, přečtěte si, prosím, důkladně detaily a další důležité informace na tomto letáku.

30. konference o sexuálním a reprodukčním zdraví

Jak lze odlišit skutečné pohlavní zneužití od falešného obvinění, jaká jsou práva na informace ve zdravotnictví nebo jaké drogy mohou usnadnit sexuální násilí jsou některá z témat tradiční adventní konference, která spojuje vysokou odbornou úroveň s příjemnou předvánoční atmosférou. Těšíme se na vás!

Archiv akcí

Archiv největších akcí

29. konference o sexuálním a reprodukčním zdraví

Dovolujeme si Vás pozvat na 29. konferenci o sexuálním a reprodukčním zdraví, která se poprvé bude konat v Jihlavě. Zveme lékaře, zdravotníky, ale i zástupce dalších profesí, široké veřejnosti a studenty.

25. kongres k sexuální výchově

Rádi bychom vás pozvali na jubilejní 25. kongres k sexuální výchově. Toto tradičně pohodové setkání lidí různých profesí má zároveň vysokou odbornou úroveň a je akreditováno různými institucemi - přijeďte mezi nás, vítáme odborníky i zájemce z řad široké veřejnosti a studenty!

Přehled akcí 2017

Termíny největších akcí 2017: Konference o sexuálním a reprodukčním zdraví Praha - Právnická fakulta 2. 12. 2017 Jihlava - Vysoká škola polytechnická - září Jubilejní 25. kongres k sexuální výchově v Pardubicích 12. - 14. října 2017

27. konference o sexuálním a reprodukčním zdraví

Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu si Vás dovoluje dne 26. 11. 2016 pozvat do Prahy na 27. konferenci o sexuálním a reprodukčním zdraví akreditovanou jako doškolovací akce pro zdravotníky. Jedná se již tradiční adventní konferenci na Právnické fakultě UK, která je doplněna příjemnou předvánoční atmosférou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace